Evolv je výrobca zdravotníckych pomôcok s certifikátom CE, ktorý sa špecializuje na vývoj softvéru a hardvéru v oblasti digitálneho zdravia, špeciálne pre rehabilitáciu. Sme spin-off spoločnosti Virtualware, kde od roku 2011 interdisciplinárny tím inžinierov, dizajnérov a špecialistov na trh pracuje na vytváraní riešení pre rehabilitáciu s využitím najnovších technológií virtuálnej reality, motion capture a herných technológií.

EvolvRehab je priekopnícka virtuálna rehabilitačná platforma navrhnutá odborníkmi v oblasti neurorehabilitácie s prihliadnutím na výsledky používateľov. Produkt EvolvRehab, ktorý obsahuje bežné technológie na snímanie pohybu, bol vyvinutý s cieľom zvýšiť fyzickú a kognitívnu rehabilitáciu pre pacientov s rôznymi stupňami zdravotného postihnutia. Cieľom je zlepšiť kvalitu života ľudí s bežnými neuromuskulárnymi, neurodegeneratívnymi a cerebrovaskulárnymi ochoreniami a stavmi, ako aj krehkosť u starších dospelých. Moduly v našom systéme sa zameriavajú na motorické poruchy bežné pri získaných poraneniach mozgu, traumatických poraneniach mozgu a postihnutiach súvisiacich s vekom tým, že pomáhajú stimulovať motorické funkcie a zvyšovať celkovú mobilitu.

S pomocou našej aktívnej komunity klinických a akademických partnerov sme vyvinuli rad funkcií určených na zvýšenie použiteľnosti na klinike a ponúknutie možnosti rehabilitácie priamo v domácnosti pacienta. EvolvRehab obsahuje rôzne moduly, ktoré je možné použiť v rôznych fázach rehabilitačnej dráhy pacienta. Každý modul umožňuje vysoký stupeň personalizácie, aby každý pacient dostal terapiu skutočne šitú na mieru.

Modul Posúdenie poskytuje terapeutom jednoduchú metódu merania rozsahu pohybu (ROM) ich pacienta pomocou rovnakých technológií snímania pohybu, aké sa používajú v ostatných moduloch, bez potreby použitia goniometra.

Modul Cvičenie obsahuje širokú škálu štandardných cvičení ROM, ktoré vedie virtuálny tréner, ktorý pomáha pacientom pri cvičení a poskytuje spätnú väzbu.

Modul Cvičebné hry kombinuje širokú škálu cvičení s funkciami podobnými videohrám, aby pomohol motivovať pacientov pri plnení prispôsobených opakujúcich sa úloh

Zvuková a vizuálna spätná väzba v kombinácii s hernými mechanizmami pomáhajú zvyšovať motiváciu pacientov. Čisté a dynamické rozhranie bolo navrhnuté tak, aby poskytovalo intuitívne a plynulé používateľské prostredie.

Naše riešenia

 

Možno použiť na neurorehabilitáciu, ortopedickú rehabilitáciu a geriatrickú starostlivosť.

Evolv vyvíja rad rehabilitačných riešení, ktoré kombinujú virtuálnu realitu s technológiami snímania pohybu. Tieto riešenia sú navrhnuté tak, aby dopĺňali konvenčnú terapiu a majú prípady použitia v rôznych patológiách. Vytvárame nákladovo efektívne produkty pre kliniky a telerehabilitáciu, čím umožňujeme pacientom, aby sa aktívne podieľali na ich rehabilitácii.

Neurorehabilitácia

naše riešenia sú navrhnuté tak, aby zvýšili dávku tréningu zameraného na úlohy ktoré sú užitočné pri rehabilitácii rôznych typov získaných a traumatických poranení mozgu

Ortopedická rehabilitácia

ponúkame riešenia na zvýšenie zapájajúcich sa opakujúcich sa cvičení pre pacientov s pohybovým aparátom po liečbe alebo operácii. Tieto systémy zvyšujú dávku na obnovenie rozsahu pohybu a sily

Geriatrická starostlivosť

naše riešenia sa často používame u seniorov, aby im pomohli pracovať na rovnováhe, koordinácii, flexibilite, vytrvalosti bezpečným, ale pútavým spôsobom. V zariadeniach, ako aj v domácom prostredí.

Naše produkty

EvolvRehab® Prevencia Pádu

Viaczložkový digitálny program prevencie pádov využívajúci virtuálnu realitu.

EvolvRehab® RehabKit

Riešenie virtuálnej terapie, ktoré obsahuje 3D senzorovú kameru Azure Kinect.

EvolvRehab® Ruka

Rehabilitácia jemnej motoriky rúk

EvolvRehab® Telo

Sada terapeutických modulov pre rehabilitáciu horných a dolných končatín

Menu